Fandím projektu

Fandím projektu LOWCARB do nemocnic, hned první den jsem se zapsala do databáze. A když jsem po pár dnech četla výzvu, že je potřeba přivézt opravdové jídlo Markétce do Thomayerovy nemocnice, neváhala jsem. Protože bylo už dost pozdě odpoledne, vystřelila jsem z kanceláře, něco málo nakoupila a šup uvařit. Pak jsem zajela do nemocnice, kde jsem se po nějaké době probila k Markétě na oddělení. Dostala jsem vynadáno od sestřičky, že jdu po návštěvních hodinách, ale měla pochopení. Jen se divila, že vlastně nevím, jak vypadá ta, za kterou jdu 😊.

Markétu jsem zdárně objevila a radost, kterou měla v očích, byla nefalšovaná. Přinesla jsem nějaké dobroty na studenou večeři, na snídani, případně svačinu a to, co jsem uvařila, bylo ještě teplé.

Setkání bylo parádní a já za Markétkou ráda zajedu znovu, teď už to umím 😊

Kamila Rychtaříková