LowCarb do nemocnic

Nemocnice je místo, kam přicházíme za uzdravením. Již Hippokrates řekl, že strava je naším lékem. Kvalita jídla v našich nemocnicích je ale bohužel na velmi nízké úrovni.

Nechceme si jen stěžovat. Věříme, že se tato situace brzy změní. Než se tak stane, rozhodli jsme se pomáhat sami.

Projekt LOWCARB do nemocnic vznikl spontánně ve FB skupině “Nízkosacharidové (LOWCARB) stravování pro zdraví a hubnutí!“ LOWCARB stravování je založeno na konzumaci skutečného, nutričně bohatého jídla bez cukru a průmyslově zpracovaných potravin. Řada našich členů, kteří byli hospitalizováni, byli odkázáni na nemocniční, nutričně velmi chudé jídlo plné cukrů a škrobů. Protože nám nebyla tato situace lhostejná, vznikl projekt donášky domácího jídla do nemocnic.

Projekt LOWCARB do nemocnic je založený na solidaritě a vzájemné pomoci. Jeho smyslem je kromě pomoci hospitalizovaným pacientům také upozornění na katastrofální stav stravy v našich nemocnicích.

Sdílíte naši myšlenku? Chcete sami osobně pomoci donáškou jídla do nemocnice?

Vyplňte formulář níže. Děkujeme!

Registrace

V jakém regionu mohu pomoci
Hlavní město PrahaStředočeský krajPardubický krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajKarlovarský krajPlzeňský krajJihočeský krajKraj VysočinaOlomoucký krajMoravskoslezský krajZlínský krajJihomoravský kraj

Zásady ochrany osobních údajů